دستگاه کنترل هوشمند, فصل اول, مجله هوشمند کنترل

خلاصه ای از کاربردهای دستگاه کنترل از راه دور

خلاصه ای از کاربردهای دستگاه کنترل از راه دور

خلاصه ای از کاربردهای دستگاه کنترل از راه دور

در این مقاله با کاربرد های هوشمند سازی در زندگی روزمره تان بیشتر آشنا خواهید شد. از کنترل آبیاری از راه دور باغ شخصی تان تا کنترل هوشمند وسایل سرمایشی و گرمایشی دفتر کار تان. از سیستم اعلام و اطفاء حریق تا کنترل هوشمند هر وسیله برقی که فکر می‌کنید. کنترل همه این وسایل با تجهیزات هوشمند سازی ساختمان هوشمند کنترل در تلفن همراه شما است.

هوشمند سازی در آپارتمان ها و منازل :

کنترل کولرهای گازی و آبی ، هیتر و پکیج به صورت دستی و هوشمند، باز و بسته نمودن دربهای اتوماتیک از راه دور ، کنترل روشنایی ها و لامپ ها ، اعلام هشدار حریق ، دود و … با ارسال پیامک و پخش آژیر ، روشن کردن دستگاه‌های چای ساز و قهوه‌ساز و … پیش از ورود به محل کار یا منزل ، استفاده به عنوان دزدگـیر و اعلام هشدار تردد ناخواسته ، آبیـاری گیاهان آپارتمانی ، باغچه و بام سبـز ، استفاده به عنوان رطوبت سنج و دماسنج و… .

کنترل از راه دور ویلا ها :

اسـتفاده به عـنوان دزدگیر ، هـشدار اعلام تردد،کنترل سیـستم آبیاری ، خامـوش و روشن نمودن سیستمهای سرمایشی و گرمایشی ، پر کردن استخر ، جکوزی و فعال کردن سونا ، اعلام نشت گاز و حریق به وسیله ی تماس و پیام کوتاه ، باز و بسته نمودن درب اتوماتیک ، روشن نمودن وسایلی از قبیل یخچال ، فریزر و چای ساز ،و … .

کنترل هوشمند دفاتر کار :

اطلاع از ورود غیر مجاز و استفاده به عنوان دزدگیر ، خاموش کردن خودکار و دستی وسایل گرمایشی و سرمایشی در ساعاتی که دفتر کار تعطیل می باشد ، اعلام نشت گاز و حریق به وسـیله ی تماس و پیام کوتاه ، روشن نمودن چراغ های دفتر کار ، روشن و خاموش کردن دوربین های امنیتی و… .

هوشمند سازی مساجد :

روشن کردن بلنـدگوها و پخش اذان از راه دور ، آبیـاری گل ها ،استفاده به عنوان دزدگـیر ، روشن کردن وسایل سرمایشی و گرمایشی ، اعلام نشت گاز و حریق و… .

گلخانه ها : اطلاع از قطع یا وصل برق ، کنترل سیـستمهای سرمایشی گرمایشی ، اطلاع از دمـا و رطوبت گلخانه ، باز و بسته کردن پرده و سایبان ، فعال یا غیر فعال کردن رطوبت ساز ، هشدار اعلام تردد ، کنترل خودکار وسایل با استفاده از دما و رطوبت حداقل و حد اکثر و… .

سیستم هوشمند سازی کشاورزی :

کنترل چاههای آب، کنترل پمپ های آب ،آبیاری اتوماتیک ، اطلاع از میزان دما و رطوبت ، آبیاری قطره ای کنترل سطح آب چاه و اعلام هشدار برای سطوح تعیین شده و… .

کنترل از راه دور مرغداری ها :

کنترل هواکش ها ، اندازه گیری دما ، هشدار تغییر دما ، فعال کردن سیستم تغذیه مکانیزه و… .

و صدها کاربرد دیگر…

 

خرید دستگاه کنترل از راه دور ( کلیک کنید )

مشاوره رایگان : ۱۱۹ ۵۳ ۴۳ ۰۹۱۳ – ۱۸ ۱۳ ۳۳۸ ۰۳۱۳

 

چند راهی برق هوشمند

پریز هوشمند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *