• تماس با ما : 09134353119 | 03133381318

سبد خرید

کنترل از راه دور با قابلیت کنترل با پیامک (اس ام اس کنترلر)

کنترل از راه دور

برای بسیاری از کشاورزان، صنعتگران، اپراتورهای دستگاه های برقی یا حتی شهروندان، خاموش یا روشن کردن وسایل برقی و یا اطلاع از وضعیت و کم و کیف فعالیت دستگاه ها از راه دور و با پیامک (اس ام اس کنترلر) در واقع کنترل هوشمند وسایل برقی یکی از امکانات مطلوب و مورد تقاضا است.

تسهیل آبیاری

برای مثال برای کشاورزان عزیز مطلوب است که در صورت دور بودن کلید پمپ آب برای آبیاری زمین های کشاورزی مجبور نباشند مسافت طولانی را فقط برای زدن یک کلید طی کنند و برگردند.

اعلام هشدار پیامکی

یا برای مثال در یک کارخانه پس از حادثه ی ناگواری مثل آتش سوزی و تشخیص حسگرهای حریق، مسئولان کارخانه بلافاصله از حادثه مطلع شوند.  یا در هر مکانی بدون حضور در کنار دستگاه ها یا در کارخانه بتوانند از وضعیت دستگاه مطلع شوند. یا حتی به هنگام سرقت از یک خانه، صاحب ملک بوسیله پیامک یا تماس تلفنی با خبر شود و یا چندین قابلیت دیگر بر روی وسایل برقی.

در نگاه اول شاید این کار بدون نصب دوربین های مدار بسته و حضور حد اقل یک اپراتور در کنار دستگاه های برقی هدف، نا ممکن و یا در صورت امکان بسیار پرهزینه به نظر برسد.

 اما می توان کنترل از راه دور را بوسیله ی در دسترس ترین ابزار مثل پیامک از طریق تلفن همراه، یا تماس تلفنی برای دستگاه های برقی ایجاد کرد. در واقع این دستگاه ها علاوه بر قابلیت تماس قابلیت کنترل با پیامک را نیز برای دستگاه های برقی را میسر خواهند نمود.

کنترل بوسیله ارسال پیامک (اس ام اس کنترلر)

اس ام اس کنترلر (ها) در واقع این مشکل را حل نموده اند. و در مدارهای برقی می توانند به عنوان یک کلید هوشمند عمل کنند که با تنظیماتی که کاربر برای آن تعریف می کند و یا با دستور مستقیم توسط تماس یا پیامک در مدار مورد نظر برق را برای یک یا چند دستگاه به صورت مجزا قطع یا وصل نمایند. و یا با اتصال به حسگرهای مورد نظر کاربر، در صورت تغییر وضعیت حسگرها مراتب تغییرات را به اطلاع کاربر تعریف شده برای دستگاه بفرستند.

برای خرید دستگاه ها می توانید روی لینک های زیر کلیک کنید:

دستگاه کنترل صنعتی ۴ خروجی ۴ ورودی

دستگاه کنترل  صنعتی ۲ خروجی ۲ ورودی

دستگاه کنترل از راه دور ۴ خروجی ۴ ورودی

دستگاه کنترل از راه دور ۲ خروجی ۲ ورودی

: Tags , , , , , , , , ,

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *