• تماس با ما : 09134353119 | 03133381318

سبد خرید

کنترل با sms ( sms کنترلر یا sms رله )

یکی از راحت ترین راه ها برای کنترل وسایل برقی از راه دور و بدون نیاز به حضور افراد در نزدیکی آنها ، کنترل با sms یا استفاده از sms رله می باشد. در این حالت کاربر یا اپراتور دستگاه برقی با استفاده از تلفن همراه خود در هر نقطه از کشور که باشد می­تواند برای این دستگاه که در هر نقطه ای در داخل کشور می تواند نصب گردد، پیامک ارسال نموده و یک یا چند دستگاه را روشن یا خاموش نموده و وضعیت هر کدام از آن ها را از دستگاه sms کنترلر استعلام بگیرد.

این دستگاه که یک sms کنترلر یا دستگاه کنترل بوسیله ی پیامک  یا sms رله است، با ارسال پیامک توسط کاربر دستورات انجام شده و یا تنظیمات ارسالی و یا درخواست اعلام وضعیت را اجرا نموده و پاسخ خواهد داد.

به  عنوان مثال:

با ارسال پیامکی با متن On 1 برای دستگاه، آنچه اتفاق می افتد این است که دستگاه بلافاصله پس از دریافت پیامک خروجی شماره ۱ را فعال نموده و به کاربر روشن شدن خروجی ۱ را به صورت پیامکی اطلاع می دهد. در واقع با ارسال sms رله مربوط به خروجی ۱ فعال خواهد شد و مانند یک کلید فعال شده عمل خواهد کرد و جریان را به خروجی۱ متصل خواهد نمود.

همچنین برای اعلام وضعیت می توان دستوری با متن check برای دستگاه ارسال نمود که دستگاه در جواب، پس از دریافت پیامک وضعیت ورودی ها و خروجی ها را به صورت پیامکی به اطلاع کاربر خواهد رساند.

قابلیت هشدار دهی:

علاوه بر قابلیت های مذکور دستگاه می تواند به محض فعال شدن یک یا چندی از ورودی های متصل به دستگاه به کاربر پیامک داده یا تماس برقرار کند. مثلا فرض کنید که ورودی ۱ به یک حسگر چشم الکترونیک متصل شده است. هرگاه که چشم الکترونیک فعال شود و حرکتی را ثبت کند، دستگاه به کاربر فعال شدن ورودی ۱ را اطلاع خواهد داد. یا اگر دستگاه علاوه بر برق، به باتری نیز متصل گردد می تواند درصورت قطع شدن برق، قطعی برق را به کاربر اطلاع دهد.

برای خرید دستگاه های کنترل از راه دور می توانید روی لینک های زیر کلیک کنید:

دستگاه کنترل از راه دور صنعتی ۴ خروجی ۴ ورودی

دستگاه کنترل از راه دور صنعتی ۲ خروجی ۲ ورودی

دستگاه کنترل از راه دور ۴ خروجی ۴ ورودی

دستگاه کنترل از راه دور ۲ خروجی ۲ ورودی

: Tags , , , , , , , , , , , ,

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *